HAKKIMIZDA

SMMM Ali Hikmet YEŞİLBAŞ

1970 Ankara da doğdu. İlkokulu İstanbul da tamamladı. Orta ve Lise öğrenimini Ankara’da tamamladı. 1988 yılında A.Ü. Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümüne girdi.  1995 yılında Mezun olarak özel sektörde çalışmaya başladı. Yağ, Demir-Çelik, Tekstil, Kimya, Turizm, Telekomünikasyon ve Hizmet Sektörlerinde Muhasebe Müdürü olarak çalıştı. Aynı zamanda Netsis ERP Yazılım Şirketinde çeşitli projelerde PROJE LİDERİ olarak şirketlerin yapılanmaları çalışmalarında görev aldı. 2016 yılından beri Kendi ofisinde Mali Müşavirlik ve Muhasebecilik Hizmetleri vermektedir. Her çeşit SQL kod yapısı ile özel raporlar üretmektedir. İngilizce bilmekte olup, Evli ve 1 çocuk sahibidir.

 

 

Büromuz farklı ve kaliteli hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutma anlayışıyla hareket eder.

Bir hizmet firması olmanın verdiği bilinçle hizmetlerini sunan büromuz;

- Farklı ve kaliteli hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutma anlayışıyla hareket eder.

- Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde analiz eder ve yararlanabilecekleri hizmetleri sunar.

- Müşterilerinin beklentilerinin üzerinde kalitede hizmet sunabilmek için kendini sürekli yenileme eğitim ve geliştirme çabası içerisindedir.

- Müşterilerine sistemli bir şekilde hizmet sunabilmek için belli bir plan dahilinde hareket eder ve hizmet süreci içerisinde meydana gelebilecek müşteri talep değişikliklerine en kısa sürede adapte olabilme esnekliği gösterir.

- Hizmet sürecinde müşterileri ile sürekli iletişim halinde olan mali müşavirlik büromuz, tüm aşamalarda müşterilerini eksiksiz bir şekilde bilgilendirir ve sürecin en iyi şekilde sonuçlandırılabilmesi için danışmanlık verir. 

- Hızlı bir iletişim anlayışına sahip olan  büromuz mali mevzuttaki ve müşterilerinin faaliyet konularındaki gelişmeleri günü gününe müşterilerine ulaştırarak tedbir alabilmelerini ve faaliyetlerini yönlendirebilmelerini sağlar.

- Müşterilerinin mali mevzuat konusundaki sorularını yanıtlamaya yönelik kapsamlı çalışmalar gerçekleştirerek danışmanlık hizmeti verir.

- Hizmet sürecinde herhangi bir problemin vukuu bulması halinde sorunun çözümünü müşteri ile sağlanan mutabakat doğrultusunda neticelendirir.

 

 PRATİK BİLGİLER

» Amortisman Sınırı
» Vergiden Müstesna Yemek Bedeli
» Emlak Vergisi Oranları
» Fatura Düzenleme Sınırı
» Kıdem Tazminatı Tavanı
» Usulsüzlük Cezalarına Ait Cetvel

FAYDALI LİNKLER

TCMB DÖVİZ KURLARI

HAVA DURUMU

SİTE SAYACI


Ziyaretçi Sayımız: 45976